Hakkımızda

BATUHAN AMBALAJ

Batuhan Ambalaj 2015 yılında Ankara’da Ostim’de kuruldu. İşe duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ve özen müşterilerimize en iyi , kaliteli ve sürdürebilir hizmeti verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş yapmak temel prensipimizdir. Kaliteli hizmeti, ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen BATUHAN AMBALAJ, uzman kadrosu ile firmaların Ambalaj sektöründe taleplere cevap vermektedir. Hız, kalite ve sürdürübilirliliği ilke edinerek yola çıkan Batuhan Ambalaj, faaliyette bulunduğu Ambalaj Sektöründe hizmetlerinde, kalite ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin ve hızlı adımlarla ilerlemektedir .

Kalite Politakası

Kalite Politikamız

Ambalaj Sektöründeki engel, zorluklar ve gelişen teknolojiye, değişen zamana ve artan iş gücüne ayak uydurulması, kaliteden ve ekonomik fiyatlardan ödün vermeden daha yenilikçi adımlar atılması gerektiği inancı içersindeydik. Hedeflerimizi ve ulaşmak istediğimiz noktayı belirlerken bir düşüncemiz vardı, o da kaliteden, ekonomik fiyat politikamız ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden emin adımlarla ilerlemektir.
 
Çalışanlarımızı bu düşünceye uygun, işinde profesyonel, kalite anlayışımıza ve ilerleme hedefimize inanan bir ekipten oluşturduk.
 
Günümüz teknolojisinin sağladığı olanakları en iyi şekilde kullanarak şirketimizi kurduk.
 
Batuhan Ambalaj müşterilerinin taleplerini zamanında, kaliteli ve ekonomik fiyatlardan ödün vermeden yerine getirmektedir.

Vizyon

Vizyon

Türkiye’nin her yerinde güvenilir, ekonomik fiyat politikasıyla, sürdürülebilir kalitede hizmet sunan, Ambalaj Sektöründe, müşteri ve insan kaynağını en değerli olduğunu kabul eden, alanındaki gelişmeleri ve teknolojik gelişmeleri yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada daha fazlasını vaat eden, saygın ve kaliteli, Ambalaj Sektöründe lider olmaktır.

Misyon

Misyon

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, müşterilere doğru kanaldan kaliteli ve uygun çözüm ve değer önerilerini sunmayı amaç edinmiş, güçlü kadrosuyla ve  sürdürülebilir kalitesi ile geniş ürün yelpazesini sektördeki ve müşterilerin her kesimine hızlı ve etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve kalite bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir faaliyet ve verimlilikle faaliyet gösteren, sektördeki firmaları ve son kullanıcıların memnuniyetini üstün tutan bir firma olmaktır.