Hakkımızda

Home Hakkımızda
Hakkımızda

Kısa Hikayemiz

Bugün geldiğimiz noktada içinde bulunduğu lokasyonda sektöründe lider bir firma haline gelen Batuhan Ambalaj, müşterilerinin taleplerini zamanından önce, kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir. Şirketimizin Yönetim kadrosu ve çalışanları; kalitenin bireysel başarılarla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir. Üretilen ambalajların, ürünleri sadece tüketiciye ulaşana kadar korumasını değil, ürüne değer katmasını ve ürün tüketildikten sonra dahi varlığını sürdürerek tüketici tarafından saklanmasını hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Üretilen ambalajların, ürünleri sadece tüketiciye ulaşana kadar korumasını değil, ürüne değer katmasını ve ürün tüketildikten sonra dahi varlığını sürdürerek tüketici tarafından saklanmasını hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyacı olan uygulamalara, ebatlara, adetlere, görsellere ve sürelere bağlı olarak alternatif çözümler sunarak pazarların gelişmesine, kaynakların ve ürünlerin bozulmamasına, çevrenin korunmasına hizmet ediyoruz.

6149

Memnun Müşteri

60+

AR-GE Yatırımı

3507

Hizmet Verilen Sektörler

2100

Tamamlanmış Proje

Kalite Standartlarımız

Kalite | Çözüm Odaklı | Teknolojik Yatırım | Doğa Sevgisi | Sosyal Sorumluluk
Analiz
100%
Tasarım
100%
Üretim
100%
Memnuniyet
100%